pielegnacja twarzy tradzikowej

pielegnacja twarzy tradzikowej Almagro, który to numer 19. w światowym rankingu ATP, pokonał Jeremy Chardy 7-6, 7-6, 7-5.

„Idę do golenia głowy. Użyję brzytwę. Nie wiem, czy będę golić tylko jego część. Zobaczymy” Almagro powiedział. „Nie wiem, jak mój ojciec będzie reagować, kiedy się golić głowę. Nie będę robić z moją matką, ponieważ jest to osoba, która jest dla mnie najważniejsze w moim życiu.”

Dodatkowo, trzykrotny mistrz Rafael Nadal zdobył swoją 25. wygraną w 25 Roland Garros pasuje, pokonując Hiszpana Fernando Verdasco, 22 nasion, z 6-1, 6-0, 6-2 rezultatu.

Verdasco został złamany trzy razy w pierwszym secie i musiał czekać aż do szóstej gra w drugim secie były udało mu się wyciąć punkt załamania, które Nadal komfortowo zapisane. Fernando, został pobity przez Nadal we wszystkich pięciu swoich meczów.

We wtorek Nadal zmierzy się Nicolas Almagro, na wycieczkę do półfinałów, gdzie najprawdopodobniej spełni nr 3 nasion Novak Djokovic. Zwycięzca Nadal-Djokovic zagra finale przeciwko Roger Federer.

Ally White to top starszy pisarz kopii na międzynarodowych mistrzostwach tenisowych, a także górę rankingu bukmachera internetowego

http://www.instantactionsports.com/uk/

Zapraszam do przedruk tego artykułu w całości na swojej stronie, upewnij się, czy wszystkie ogniwa w miejscu i nie modyfikować treści.

– autor artykułu