pielegnacja twarzy przy izoteku

pielegnacja twarzy przy izoteku

Twins Bryan Handle Giant zadań, ile Nadal i Almagro spotkają się w ćwierćfinale

Twin Bob Bryan 6,4 ft, a jego brat Mike Bryan o jeden cal krótsze zostały podejmowania duże wrażenie w turniejach ATP jako duet. Na French Open Bryans musiał stawić czoła kilka z jeszcze wyższymi Amerykanów, Sam Querrey 6-6 stóp i John Isner 6-9 ft.

„To największy zespół gramy”, powiedział Bob. „To nie jest wygodne odtwarzanie tych ludzi.”

Bliźniaki Bryan, którzy są numerem jeden rozstawiony, mają dużo większe doświadczenie, licząc Grand Slam historii w grze podwójnej. Faktem jest, że bliźniaki panowały niskie strzałów i pokonali Querrey i Isner 7-6 i 6-2, realizując do ćwierćfinału w Roland Garros.

pielegnacja twarzy przy izoteku

„Jeśli się je zginać, widać było, gdy brakowało im służyć i pierwszy zrobiłeś dobry zwrot w dół na nogach, są one dość dużo prawie na miejscu,” powiedział Mike. „Kiedy big-uderzanie Isner podawane dla pierwszego zestawu z 5-3 ołowiu, byliśmy już doczekać drugiego, doszliśmy do przerwy nie byłoby strasznie trudne”, powiedział Mike.

Ponadto w celu umożliwienia funkcjonowania strategii, bliźniacy zdobył punkt i za ich łamanie boli służyć Bryans twisted grubsza mecz i zwycięstwo zdecydowanie na końcu.

Teraz bliźniaków przygotowanie się do gry przeciwko Luis Horna i Pablo Cuevas w poniedziałek. (O deja como lo estaba, si va agregar que ganaron el Partido)

pielegnacja twarzy przy izoteku

Bob i Mike wygrał French Open w 2003 roku i były finalistów w roku 2005 i 2006. W przeciwieństwie do Isner i Querrey grają właśnie swój drugi turniej razem jako zespół.

„Są jeszcze na podwójnej całkiem zielony,” powiedział Bob. „Oboje są młodzi w ich karierze, a może po prostu zobaczyć nich jest coraz lepiej, jak mecz dalej.”

Z drugiej strony, Rafael Nadal zagrają na singlu w ćwierćfinale przeciwko swoim rodakiem Nicolasem Almagro, który obchodził swoje kwalifikacje do ćwierćfinałów przez golenie głowy przyjaciół i członków rodziny.

– autor artykułu