pielegnacja twarzy po elektrokoagulacji

Ironman Triathlon, Wasza pierwsza – trzeba mieć sponsora Race

Posiadanie Race-sponsora dla swojego pierwszego Ironman triathlon może wydawać się dość dobrym pomysłem. Biorąc udział w Ironman stał się dość kosztowna sprawa tych dni, a jego zawsze miło mieć pomoc w drodze. Zwłaszcza w takie rzeczy jak drogiego sprzętu rowerowego, zakwaterowania oraz kosztów podróży itp

producent toreb bawełnianych

Po tym wszystkim, może być wymagane tylko nosić nazwę na ubranie wyścigowym. Wydaje się, że to niewielka cena do zapłaty mają sobie Race-sponsora .

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności, która przychodzi wraz z pozoru nosi nazwę sponsora.

często może stać się stara propozycją dla wielu sportowców.

Wiem, bo byłem w takiej sytuacji. Jego niesamowita ilość dodatkowego ciśnienia można umieścić na siebie przez posiadanie Race-sponsora. To było zawsze w głębi duszy, że musiałem to zrobić naprawdę dobrze uzasadnić każdą pomoc finansową miałem odebrany.

Wraz ze wszystkim, co trzeba martwić podczas Ironman, zawsze było to dokuczliwe uczucie, że nie chce, żeby mój sponsor dół. Nie wspominając już, że nie chce zawieść i wstydzić mając twarz mojego sponsora i powiedzieć mu, że nie ukończył wyścigu z jakiegoś powodu

Jego zdumiewające rzeczy, które przechodzą przez twój umysł.

Naprawdę czuję, że po raz pierwszy Ironman nadziei ma tyle martwić. Z perspektywy czasu, to ma sens do mnie teraz, że posiadanie Race-sponsora dla swojego pierwszego Ironman próba nie jest to naprawdę świetny pomysł. Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujemy jest dodawany ciśnienie próbując usprawiedliwić posiadanie sponsora.

Moja sugestia jest, aby spróbować zrezygnować z posiadania Race-sponsora podczas próby swój pierwszy Ironman. Zobacz jak to działa, a jeśli zdecydujesz się na dół droga do kontynuowania z Ironman karierę, być może wtedy byłoby więcej sensu.

Cokolwiek zdecydujesz, upewnij się, że w pełni zrozumieć, co się pakujesz jeśli przyjąć odpowiedzialność posiadania Race-sponsora.

Odwiedź moją stronę Ironstruck i przeglądać 500 stron treningu, wyścigi i wskazówek żywieniowych oraz najnowsze wyniki WTC Triathlon wyścigowych z całego świata. IronStruck.com

Jeśli lubisz moje artykuły na Ezine, a następnie odwiedzić moją IronStruck Book Store i rzucić okiem na książki, które poprowadzi cię i zainspirują was jak zacząć swoją podróż triathlon. Powodzenia staje się Ironman!

– autor artykułu