pielegnacja twarzy oliwa z oliwek

pielegnacja twarzy oliwa z oliwek

Scuba Waga Belt – Implikacje Użycie nieprawidłowej masy tworzy się, gdy nurkowanie

Czy kiedykolwiek doświadczył nurkowania i zdał sobie sprawę, że nie były one odpowiednio ważone? Jeśli tak, to powinieneś wiedzieć, że można to daje dość nieprzyjemny nurkowania. Musisz wziąć pod uwagę trudności, jakie można napotkać, jeśli nie są odpowiednio ważone podczas nurkowania.

W tym artykule będziemy przyjrzeć się dwa rodzaje scenariuszy nieprawidłowe butlą waga ustawiona wzlotów i ich implikacje dla Ciebie podczas nurkowania.

pielegnacja twarzy oliwa z oliwek

Przez zważony – Oprócz konieczności noszenia dodatkowych ciężarów podczas spaceru ze swoim sprzęt do nurkowania, podczas gdy jesteś odpoczynku i pływania po powierzchni , można łatwo znaleźć się naciskany pomiędzy dwiema siłami: z danym butlą BCD, które znosi swoje ciało z wody i nadmiernej ilości ciężarków na pasku ciężaru, która ciągnie cię w dół. Aby pozostać neutralną pływalność pod wodą trzeba będzie nić przez wody z nadmierną powietrza w BCD, które zbędnego przeciągania iw rezultacie będzie ewentualna zużywają więcej dużo więcej energii.

Będąc pod ważony można dostać się do być frustrujące, a nawet wręcz niebezpieczne. Pamiętaj, że zanim nurkowania, nurkowanie zbiornik będzie cięższy niż po zakończyły nurkowania. Staniesz się zbyt prężny pod koniec nurkowania i może równie dobrze skończyć niespodziewanie wypłynąć na powierzchnię. Trzeba będzie stale dostosowywać swoją pływalność, aby zrekompensować swój brak ciężarków. Jeśli jesteś nurkowanie w wodach, które mają dużo ruchu łodzi, na pewno chcemy uniknąć sytuacji, w której nie masz kontroli w nawierzchni.

pielegnacja twarzy oliwa z oliwek

Podczas nurkowania, należy unikać oba rodzaje scenariuszy dzieje przed ręką. Idealnie byłoby chcesz że obie te siły są neutralizowane poprzez znalezienie właściwej kombinacji ciężarami butlą i pływalności.

W celu, aby mieć udane i bezproblemowe nurkować, odpowiednia waga siebie jest niezbędna, aby można było rozpocząć powolny, nogi przez pierwsze zejście po prostu wydychanie przez regulatora. Po powrocie na powierzchnię, trzeba będzie nieznaczny dodatnią pływalność. Właściwie ważone można również wyeliminować konieczność ciągłego dostosowywania swoją pływalność podczas nurkowania.

Mam nadzieję, że ten artykuł ciekawy. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób obliczyć prawidłową wagę ustanowienia koniecznie sprawdź naszą dogłębną artykuł na butlą pasy balastowe, gdzie można znaleźć wskazówki, jak odnaleźć swoją własną konfigurację wagi skonfigurować, aby zapewnić bezpieczeństwo w trakcie nurkowania.

cytrynian magnezu
– autor artykułu