pielegnacja twarzy maseczki sciagajace pory

pielegnacja twarzy maseczki sciagajace pory

Co robić przed wyścigiem – Dla maratończyków

Przed wyścigiem.

Przed wyścigiem, będzie niewątpliwie czują się trochę nerwowości, a to jest zupełnie normalne. Jeśli wiesz, czego się spodziewać, jednak można przewidzieć ten stres i uniknąć. Upewnij się, że wiesz dokładnie, gdzie się udać w dniu wyścigu, i zostawić sobie dużo czasu, aby dostać się do linii startu i rozgrzać poprawnie. Pośpiech, zanim jeszcze dostać się do wyścigu może narazić Cię na wielką niekorzyść psychologicznej.

Pro-aktywne środki

Jest kilka rzeczy, które należy zrobić przed wyścigiem. Dla półmaratonu lub dłużej, smarować obszarach narażonych na przetarcia, takich jak nogi, pachy, wewnętrzne ud i sutki wazeliną. Również zastosowanie ochrony przeciwsłonecznej, aby odsłonić skórę.

Należy również ustalić punkt orientacyjny w pobliżu linii mety, aby spotkać się z przyjaciółmi i rodziną. To może być bardzo tłoczno w pobliżu mety, a nie będzie czuć się jak chodzenie bardzo daleko po wyścigu, a nie może być jasno myśleć, momentsdayspa.pl albo.

pielegnacja twarzy maseczki sciagajace pory

Pozytywna rytuał w rozgrzewce

Aby zminimalizować nerwowość i pre-race trema, należy rozgrzać wyścig ten sam sposób rozgrzać dla zwykłego biegu. Typowa rozgrzewka jest subtelną formą pozytywnego rytuału, który pomaga kontrolować współczulny układ nerwowy. Odejście od swojej normalnej rutyny mówi twoje ciało, że coś niezwykłego dzieje się, który uruchamia współczulny układ nerwowy. To podnosi tętno i ciśnienie krwi, powodując hormony stresu być uwalniane do krwiobiegu.

Aby temu zapobiec, wystarczy rozgrzewka na przeszkodzie byś zawsze macie. Debiutanci uruchomione stosunkowo krótkie wyścigi wystarczy pobiegać bardzo powoli przez 1 – 3 minut, 15 minut przed rozpoczęciem wyścigu. W przypadku dłuższych wyścigach niż 3 mile, pobiegać przez 10 – 15 minut w bardzo wolnym tempie, 30 minut przed rozpoczęciem wyścigu. Zakończyć nie mniej niż 10 minut przed rozpoczęciem wyścigu. Jeśli masz konkretnej metody ciepłe, takie jak szybkie uruchamianie za 1 minut, a następnie zwolnić do 3, a następnie zrobić. Jest częścią pozytywnej rytuału.

Znalezienie się w tłumie

Wiele ras zostały rozłożone start. Wyścigi są podzielone na grupy o planowanej godzinie mety z najszybszych biegaczy rozpocznie się w pierwszym i najwolniejszy zawodnik rozpoczynający ostatni. Wyznaczony ekspres tempo będzie działać dokładnie szacowany czas z każdej grupy. Oblicz swoje podziały i czas zakończenia wcześniej, aby ustalić, które grupy czas powinien być uruchomiony z.

Dlaczego nie odwiedzić naszą stronę internetową, za wszystko, co trzeba wiedzieć o 2 osobowa wanna z hydromasażem. Na opinie o Hot Tub Ceny odwiedzić naszą drugą stronę.

– autor artykułu