pielegnacja twarzy przy aknenorminie

pielegnacja twarzy przy aknenorminie Dla triatlonistów, cukier jest złem koniecznym. To pozwala nam na wykonywanie wysokiej intensywności ćwiczeń przez dłuższy okres czasu. Podczas tankowania ćwiczenia i skurcze mięśni, cukier i insulina są naszymi przyjaciółmi – problem leży poza czasem treningowym.

Wykonując nasze mięśnie będą absorbować i używać cukru do skurczów mięśni, więc nie trzeba się martwić o ciało, a następnie znalezienie innego sposobu, aby go usunąć.zapraszamy na naszą stronę internetową

Po treningu, istnieje pewien okres czasu, kiedy mięśnie są bardzo skuteczne w tankowania zapasy energii. To szansa zazwyczaj trwają od 30 do 60 minut i jest czymś, ekspresy napój sportowy wybrali się dalej. Większość z nas zdaje sobie sprawę z tego okna i używać go na naszą korzyść.

pielegnacja twarzy przy aknenorminie

Dlaczego insulina jest złe dla utraty wagi?

Insulina nie jest naszym przyjacielem, kiedy staramy się schudnąć. Dwa z głównych hormonów wykorzystywanych do kontrolowania dostaw energii naszego organizmu są insulina i ludzki hormon wzrostu (HGH).

pielegnacja twarzy przy aknenorminie

W obecności insuliny nasz organizm jest w trybie pamięci masowej: będzie przechowywać tyle kalorii jak to możliwe, w postaci tłuszczu. W przeciwieństwie do tego, w obecności HGH, możemy dotknąć naszego organizmu zapasów tłuszczu na energię: to jest coś, co chcemy się stać w miarę możliwości, jeśli chcemy schudnąć.

HGH może być postrzegana jako hormon przetrwania. To pozwala nam na dostęp do naszych zapasów tłuszczu na energię, gdy dostawy są niskie, a także zapobiega rozpad białka, co oznacza, że ??utrzymujemy naszą masę mięśniową i siłę. Nasz organizm jest uwalnianie HGH jest znacznie wpływa obecność insuliny: obecność insuliny uwalnianie HGH jest zablokowane. Przestrzegając diety o wysokiej zawartości węglowodanów / niskotł uszczowe jesteśmy zapobieganiu nasze ciało przed utratą wagi, korzystając z naszych zapasów tłuszczu.

– autor artykułu