pielegnacja twarzy kwasem migdalowym

pielegnacja twarzy kwasem migdalowym

Jeśli pójdziemy inną typową rekomendację rozprzestrzeniania nasze spożycie żywności na pięć mniejszych posiłków w ciągu dnia, tworzymy sytuację, w której insulina jest prawie zawsze obecny w naszym organizmie.

W skrócie, zawodnik nie jest zmniejszenie masy ciała poprzez redukcję tłuszczu w diecie i uważa, że ??oznacza to, że zużywają zbyt wiele kalorii. Więc jedzą mniej. W wyniku tego, że nie mają wystarczająco dużo energii na szkolenia i są coraz mniej składników odżywczych. A oni wciąż nie tracą na wadze. W rzeczywistości wiele osób zaczyna umieścić na tłuszczu.

Moja rada: węglowodanów ma być spożywane tylko w trakcie i bezpośrednio po treningu, to tylko trening Paliwo i odzysku.

pielegnacja twarzy kwasem migdalowym

Więc jeśli nie jedzą węglowodanów w naszych posiłków, co możemy jeść? Aby zobaczyć, co należy jeść musimy patrzeć na dwóch pozostałych makroskładników: białka i tłuszczu.

Białko

pielegnacja twarzy kwasem migdalowym

Białko jest niezbędne dla każdego, a zwłaszcza sportowców. Zapewnia ona budulec dla rozwoju mięśni wraz z wieloma innymi procesami wzrostu i rozwoju w organizmie. Białko zawiera kilka niezbędnych witamin i minerałów w organizmie, w tym witamin z grupy B, które są niezbędne dla metabolizmu tlenowego.

Jednocześnie, białko może być toksyczna dla nas a na pewno nie dostarcza organizmowi wszystkich składników odżywczych, których potrzebujemy. To zostało dobrze udokumentowane przez Vilhjalmur Stefansson, który badał i opisał głodu królik lub prawie całkowity brak tłuszczu w diecie, w oparciu o jego poszukiwań dokonanych w głębi lądu Kanady na początku lat 1900.

Stefansson okazało się, że tubylcy mieli czasem polegać na królikach jako podstawowego źródła pożywienia. Królik jest skrajnym chude mięso z bardzo mało tłuszczu. Ci ludzie staną się bardzo chory, a nawet śmierć, jeśli królik był ich jedynym pokarmem, jak ich ciała były pozbawione niemal wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

– autor artykułu