pielegnacja twarzy domowe sposoby

pielegnacja twarzy domowe sposoby

Roger Federer i gra cały kort

Roger Federer jest najbardziej „watchable” mistrz gra jest znana. Jego gra jest uformowany na wzór Rod Laver i Pete Sampras, ale Federer wziął go na nowy poziom. Po prostu jest super we wszystkich elementach gry: –

O Jego uderzeń są technicznie bez zarzutu

O On jest w stanie narzucić swoje mocne taktycznie na jego słabości rywalek

pielegnacja twarzy domowe sposoby

O On jest fizycznie w kształcie ogromnego, poruszając się wokół pięknie sądu i cierpienia kilka urazów i

O On pokazuje siłę psychiczną (zwłaszcza ostatnio), który przytłoczony przeciwników w ostatnich kilku ciasnych meczów.

Jego wykonanie przez cały gry spowodowało w nim twierdząc, 12 wielkich trofeów slam i osiągnęła 10 kolejnych finałów slam wielkie (na koniec 2007 roku).

To nie był zawsze w ten sposób: –

pielegnacja twarzy domowe sposoby

„Pamiętam, kiedy moja gra była jeszcze w powietrzu, w danym dniu nie mogłem dobrze zagrać. Ale w wolnych dni będę bardzo wrażliwy.”

To stwierdzenie podsumował wczesną karierę Federer, a także problemy stojące graczy chcących naśladować jego styl. Federer ma tak wiele uderzeń i strategii, które podczas swoich pierwszych latach w trasie nie opanował swoją grę. Im więcej decyzji gracz ma do wykonania, tym więcej błędów mogą zrobić.

Było to najlepiej widoczne na początku wymiany Federer z Australii Lleyton Hewitt. Hewitt był numerem 1 w wieku 19 lat iw pewnym momencie odbyło się 7 – rekord kariery 1 przeciw Roger choć oboje byli w tym samym wieku. Hewitt jest ostra Licznik puncher i bardzo opierała się na kilku wzorach i udarów nosić dół swojego przeciwnika, styl, który był łatwiejszy do opanowania niż Federer.

Dwanaście proste straty później i Hewitt jest przyznając, że musi stać się bardziej cały gracz ponownie konkurować z najlepszymi na świecie. All round style nie mogą dostarczyć natychmiastowych wyników – uczenia się (i nauka) będzie to frustrujące.

– autor artykułu