pielegnacja twarzy dla mlodziezy

pielegnacja twarzy dla mlodziezy

Te 5 Ćwiczenia wykorzysta Piłkarz szybszy, silniejszy i wybuchowy

Zapraszamy wszystkich trenerów piłki nożnej: Będąc w stanie jechać dalej piłka opuszcza boisko jest kwestią zawierające dwie rzeczy! Pierwszy ma wszystko wspólnego z techniką. Refining właściwa piłka uderzająca umiejętności dla gracza jest kluczem, ale to nie jest to, co chcę skupić się na dzisiaj.

2. Komponent do napędzania piłkę dalej ma do czynienia z siłą …. faktycznie mniejszą wytrzymałość organizmu. To jest temat na dziś! Jeśli można uzyskać piłkarze silniejszy, nie tylko pomoże im w innych aspektach ich gry, to pomoże im prowadzić piłkę dalej też, a może nawet dodać 10 jardów do ich opuszcza boisko. Kiedy mówię o sile, czy to dolne lub górne siły ciała, mam na myśli rozwija siłę funkcjonalną. Chcesz rozwinąć siłę, która pozwala swoim graczom być silniejszy dla sportu piłki nożnej.

pielegnacja twarzy dla mlodziezy

Poniżej znajduje się kilka wielkich dolnej części ciała funkcjonalne ćwiczenia wytrzymałościowe, które nie wymagają żadnego sprzętu, i są odpowiednie dla graczy 10 lat i więcej.

przysiady Prisoner: gracz ma http://holowniczy.pl/3-haki-holownicze/663-mazda umieścić swoje stopy o szerokości barków. Umieść swoje ręce za głową i kucać (jak jesteś siadając na krześle). Spróbuj utrzymać pięty na ziemi i trzymać głowę i klatkę piersiową w górę. Ponadto, upewnij się, gdy ugnij kolana, że ??kolana nie przejść obok palcach. 10-15 z rzędu jest równa jeden zestaw. Budowanie maksymalnie 2 zestawy.

pielegnacja twarzy dla mlodziezy

Lonży idzie: mają odtwarzacz trwać długo kroku (jak idą) i poprosić gracza do spadku ich biodra (powrót kolano jest cala od dotykania ziemi). Powtarzaj ten ruch pieszy przez 10-15 jardów. Budowanie maksymalnie 2 zestawy. Bardzo ważne jest również, aby upewnić się, że znów przednie kolana, gdy pochyla się nie przejść obok palców tej przedniej nodze.

Boczna Lunge spacery: samo pojęcie jak spacer lonży wyjątkiem teraz twoje kroki w bok, a nie do przodu.

– autor artykułu