pielegnacja twarzy cera wrazliwa

pielegnacja twarzy cera wrazliwa

Softball Praktyka Wiertła

Poniższe ćwiczenia softball praktyki są sposobem na uzyskanie swojej gry w softball do następnego poziomu. Korzystając z tych ćwiczeń, aby poprawić swoją grę, dotrzemy kolejny poziom Ci się, że nie byli w stanie zbyt wcześniej. Poniższe ćwiczenia powinny być pokryte w praktyce, aby zapewnić, że stajesz się tak sprawny gracz, jak to możliwe.

Wiertarka 1 – All Out (Softball Catching)

Cel: ćwiczyć chodzenie na nurkowania.

Procedura: Fielder stoi Kretyna 20 do 30 stóp dalej. Pierwszy rzut jest na lub z boku głowy Fielder. Fielder łapie piłkę i robi dobrą rzucał do tosser. Fielder następnie biegnie w kierunku tosser twardego, który trzepie miękkiej losowanie że Fielder może nurkować przez złapać. Fielder aż do końca linii poczekać na jej następnego kroku.

Ćwiczenie 2 – Trzy Punkty (Softball kołysanie wzdłużne)

pielegnacja twarzy cera wrazliwa

Cel: stworzenie konkurencji i presji na dzban gdy pitching z celami danego łapacza.

Procedura: łapacz daje cel, a dla zaawansowanych graczy może ona wywołać skok. Jeśli dzban na bramkę, dostaje jeden punkt. Jeśli ona strzela, traci punkt. Gdy dzban osiągnie trzy punkty, gra jest skończona. Dodaj trudności wymagając co czwarty skok być zmiana-up.

Wiertło 3 – Random Ball Conditioning (Softball łapacze)

Cel: ćwiczyć rzuty do baz i poprawić klimatyzację.

Procedura: Losowo umieścić sześć do ośmiu piłek z przodu domu. Z pozycji przysiadu eksploduje łapacz i rzuca do odbiornika u podstawy, hustles powrotem do pozycji łapania i trwa aż wszystkie kule zostały rzucone. Powtórzyć wiertarki z łapacz rzuca do innej bazy.

pielegnacja twarzy cera wrazliwa

Wiertarka 4 – Thunderstick (Softball Bicie)

Cel: nauczyć się widzieć piłka lepsze w kontakcie.

Procedura: Za bardzo wąski bat na uderzenie i trznadla zmusza ciasto patrzeć uważnie na balu w kontakcie. Aby nietoperze do korzystania z baseball i golf-size Wiffles, cięte miotłach lub doweling wielkości nietoperza, a następnie skleić uchwyty. Użyj thunderstick uderzyć lub bunt Wiffles off miękką losowanie.

Wiertarka 5 – Slap i biegać stożek (Softball Slap Uderzanie)

Cel: ćwiczyć biegnie do dzbana, gdy bicie.

Procedura: udarowych uderza off dzban lub maszynę. Umieść stożek dwa kroki przed pole pałkarza zgodnie z dzbana. Udarowych musi biegać stożka przed wyruszeniem w kierunku pierwszej bazy. Stożek zapobiega zwalnia przeskok pilota przed obracaniem się zbyt wcześnie w kierunku pierwszego.

– autor artykułu