pielegnacja twarzy tradzik rozowaty

pielegnacja twarzy tradzik rozowaty

Psychologia w Tennis- Jak obsługiwać Lęk na Trybunał

Każdy tenisista doświadcza łagodnego do ciężkiego niepokoju w obliczu presji konkurencyjnych. Kiedy gra jest na linii, a ciśnienie jest intensywne wielu sportowców doświadczyć strachu i niepokoju. Gdy nerwy przejść niezaznaczone często prowadzi do zadławienia – najgroźniejszych stan w sporcie. Dławiąc środki słabą skuteczność ubranie motocyklowe – wyprzedaż z powodu strachu. Kiedy zadławić nasze mięśnie się mocno, nie możemy myśleć, wszystko idzie zbyt szybko, a my czujemy się spod kontroli. Zadławienie jest „Słoń w pokoju” sportu – to dzieje się cały czas jednak nikt nie chce o tym rozmawiać. Co gorsza, kilka gracze i trenerzy wiedzą, jak radzić sobie z nim skutecznie.

Przypomnij sobie, że nerwowy jest normalne

Pierwszą rzeczą, którą musimy przypomnieć sobie to, że nerwowy jest normalne. To nie jest oznaką słabości osobistej. Chociaż uczucie dławienia jest nieprzyjemne, to jest zupełnie normalne i naturalne reakcja fizjologiczna – nawet elitarne tenisiści denerwuję. Różnica polega na tym, że nie utrzymać swoją uwagę na nim. Uznają te „motyle” i przenieść się szybko – nie pozwalają one negatywny siebie mówić w ich umysłach. Wielkie gracze uznają przepływ emocjonalną grę i wiedzieć, jak nią zarządzać. Wiedzą, jak pomóc sobie „poradzic”.

pielegnacja twarzy tradzik rozowaty

Istnieje wiele środków do zadławienia tak jak istnieje wiele przyczyn. Niestety, większość z tych kuracji – wyznaczania celów, afirmacji i wizualizacji, wzywają do pracy do zrobienia poza kortem od ogniu walki. Jak można wrócić do gry po uruchomieniu zadławienia? Jest to jedno z największych wyzwań, gracz będzie musiała się zmierzyć.

Użyj 3BS

W 3BS reprezentowania na narzędzia sąd szybkie-fix zaprojektowanego do „snap” was z zadławienia i pomóc wrócić do gry psychicznie i emocjonalnie. Każdy „B” mogą być używane jako słowo spustu podczas zawodów, w zależności od konkretnej sytuacji.

– autor artykułu