pielegnacja twarzy salon kosmetyczny

pielegnacja twarzy salon kosmetyczny Jedzenie węglowodanów nie zmieniły sytuacji – tylko obecność tłuszczu byłby przywrócony ich zdrowie.

Tłuszczu i tłuszczów nasyconych

pielegnacja twarzy salon kosmetyczny

Gdy tylko trochę tłuszczu dodano do ich diety te tubylcy by odzyskać zdrowie. W ramach swoich badań Stefansson mieszkał na tej samej diecie co Kanadzie Eskimosów, jednego, który zawiera co najmniej 80% tłuszczu, który jest nasycony tłuszcz z tran.villania domy jednorodzinne twoich marzeń Stefansson rejestrowane optymalnego zdrowia w następujących diety pomimo ostrzeżeń, że jest inaczej. Zdrowy rozsądek mówi nam, że ci ludzie w całości byłoby Keeling nad i umiera na atak serca, ale to na pewno nie był przypadek: mieli zdrowe serce , wielką budowę ciała, były mocne i suche, i były pozytywne i szczęśliwy.

Jeśli teraz powiedzieć, że tłuszcze nasycone powinny stanowić większość naszych kalorii poza treningu, będziesz myśleć, że jestem szalona, ??ale spójrzmy na ciele, aby to zrozumieć. Korpus wykonany jest przetrwać. Nasz organizm rozwinął się do przechowywania energii, abyśmy mogli przetrwać okresy czasu, gdy żywność była ograniczona. Mamy ewoluowały do ??przechowywania tej energii w postaci tłuszczu – w szczególności w postaci tłuszczu nasyconego.

pielegnacja twarzy salon kosmetyczny

W czasach ograniczonej podaży żywności (lub spożycie), nasze ciała korzystać z naszych zapasów tłuszczu na energię, wypełniając naszą krew z kwasów tłuszczowych do wykorzystania jako paliwo. Nasz organizm zużywa ten tłuszczów nasyconych w dokładnie taki sam sposób, jak strawionego tłuszczów nasyconych w naszej diecie.

Oto coś, co myśleć o tym, kiedy ktoś mówi ci, że będzie rozwijać choroby serca od spożywania tłuszczów nasyconych: jeśli ciało przechowywane tłuszczów nasyconych użyć do przetrwania, gdy żywność jest ograniczona, nie wydaje się nieproduktywne w razie korzystania z tego źródła energii opracowaliśmy choroby serca, które by nas zabić? Wydaje się bardziej prawdopodobne, że to było najlepszym źródłem paliwa dla optymalnego zdrowia.

– autor artykułu