pielegnacja twarzy peelingi enzymatyczne

pielegnacja twarzy peelingi enzymatyczne

Elektryczna deskorolka – The Next Generation of Alternative Transport

Dwa lata temu widziałem coś w internecie, które całkowicie zmieniło moje życie!

Film o deskorolkach elektrycznych. Od tamtej pory nie miałem co najmniej 3 różne płyty, które jest tak samo hołd, jak bardzo kocham te dzieci. Ale niestety, jak to jest ich największa słabość, ale łatwo pęknąć.https://deckpol.pl/produkty/ploty-kompozytowe.html Ale nadal utrzymać zakup nowych lub zakup części do starych.

„Deskorolka elektryczny został wynaleziony przez kalifornijskie Louis Finkle. Louis zawarto pierwszą analogową elektryczną skateboard w roku 1993. Następnie wziął siedem lat, aby go do produkcji, a trzynaście lat później musi jeszcze dotrzeć do punktu krytycznego, gdzie obecnie stoją na poboczy masowej popularności deskorolki elektrycznych „.

pielegnacja twarzy peelingi enzymatyczne

Więc co jest tak wielka, o elektrycznej deskorolce?

Są one bardzo szybko. Mówimy 20-25 mph i więcej. Strzec się!!!

Poza tym jest szybki, to niesamowite zabawy !!!

pielegnacja twarzy peelingi enzymatyczne

Zamiast wziąć samochód na krótkie wycieczki, teraz schodzenia drodze do kiosku i plecy.

Czuje się jak lecisz bardzo niskie. Podczas powiększania wokół masz tendencję do oczekujemy (oczywiście), co oznacza, że ??nigdy nie zobaczyć swoje stopy. Jakoś czuje twój szybownictwo 6 cali przy chodniku.

Zakres jest dość przyzwoity. Najdalej Dostałem jazdy 14 mile. Po oddziałach bateria potrzebne pełne naładowanie.

pielegnacja twarzy peelingi enzymatyczne

Możesz kontrolować płytę ze sterownikiem chwyt pistoletowy, który kontroluje przyspieszenie i hamowanie regeneracyjne. Jest to dość łatwe do jazdy na deskorolce elektrycznej nawet jeśli nigdy nie jeździłem na deskorolce wcześniej. Jeśli o mnie chodzi, to jest o wiele łatwiejsze niż zwykła deskorolka jak zawsze masz obie stopy na pokładzie.

Jedyne wady deskorolce elektrycznej jest to, że dość łatwo je złamać i iść powoli w górę wzgórza. Marka polecam, E-Glide, ma dobrą gwarancję. 90 dni gwarancji na pokładzie i elektroniki. 6 miesięcy gwarancji na baterie.

Istnieją 2 firm, które sprawiają, że te płyty: Altered, dawniej znany jako Exkate i E-Glide. Altered płyty mają fajny bezprzewodowy kontroler, ale płyty są wykonane w Chinach i obsługa klienta nie jest najlepsza.

pielegnacja twarzy peelingi enzymatyczne

E-Glide, z drugiej strony są bardzo oddany i obchodzi, co oni sprzedają. Oni koncentrują się na górę tylko przy użyciu elementów zasięgu budować swoje deskorolki elektryczne. Ponadto są one jedyną firma elektryczna deskorolka, którzy nie importuje predefiniowanych powerboards z Chin.

Ja osobiście jeździć E-Glide „44 Magnum” płyta Madryt zaprojektowany przez Crossbow USA. Dużo półokrągłych i piękne linie. Na 44 cali długości, to Ferrari między deskorolki elektrycznych.

Dopóki ktoś wynajduje hoverboard, te dzieci są to !!!

– autor artykułu